Mondadori Store

Trova Mondadori Store

Benvenuto
Accedi o registrati

lista preferiti

Per utilizzare la funzione prodotti desiderati devi accedere o registrarti

Vai al carrello
 prodotti nel carrello

Totale  articoli

0,00 € IVA Inclusa

Voor liefhebbers van The Killing en Homeland. Een perfecte mix tussen spionagethriller en domestic noir. En volgens The Independent 'Een Le Carré-esk verhaal dat gedrenkt is in waarschijnlijkheid.' Stille oorlog van Andreas Norman is een briljante thriller over leugens en macht, verraad en liefde, beklemming en beproeving. Met als leidende vraag: wie kun je nog vertrouwen als je geliefde misschien wel je grootste vijand is? Bente Jensen, een Zweedse spion werkzaam in Brussel, weet wat het is om in een leugen te leven. Als ze een duister geheim in haar eigen familie ontdekt, stort haar wereld in. Bovendien onthult het geheim een groot gevaar. Oorlog teistert Syrië. Jonathan Green werkt bij het Britse MI6 en leidt een undercoveroperatie om het verloop van de oorlog en de machtsbalans in het Midden-Oosten te veranderen. Tegelijkertijd is hij ook in zijn privéleven verstrikt geraakt in een web van bedrog. Wanneer hun leugens worden onthuld en de stiltes worden doorbroken, staan Bente en Jonathan tegenover elkaar in een stille oorlog. Een oorlog waarin je geliefde misschien wel je grootste vijand blijkt te zijn.

Dettagli

Generi Gialli Noir e Avventura » Spionaggio , Romanzi e Letterature » Legal, Thriller e Spionaggio

Editore Karakter Uitgevers Bv

Formato Ebook con Adobe DRM

Pubblicato 02/03/2018

Lingua Olandese

EAN-13 9789045214078

0 recensioni dei lettori  media voto 0  su  5

Scrivi una recensione per "Stille oorlog"

Stille oorlog
 

Accedi o Registrati  per aggiungere una recensione

usa questo box per dare una valutazione all'articolo: leggi le linee guida
torna su Torna in cima