Mondadori Store

Trova Mondadori Store

Benvenuto
Accedi o registrati

lista preferiti

Per utilizzare la funzione prodotti desiderati devi accedere o registrarti

Vai al carrello
 prodotti nel carrello

Totale  articoli

0,00 € IVA Inclusa

Spannend tot de laatste minuut! Intens en meeslepend. In het Zweedse dorp Linköping wordt een echtpaar dood aangetroffen in een jacuzzi. Hun vijfjarige dochter Ella is onvindbaar. De eigenzinnige en bekwame inspecteur Malin Fors wordt op de zaak gezet. Maar Malin heeft als alleenstaande moeder ook een hele reeks eigen zorgen waarvan haar tienerdochter niet de minste is. Het onderzoek kruipt onder de huid van Malin, niets is wat het lijkt. Ze moet Ella vinden, al betekent dit dat Malin ook haar eigen demonen onder ogen moet komen. Engelwater is het eerste deel in een nieuwe serie rond de charismatische Zweedse inspecteur Malin Fors, die zelfs haar eigen grenzen overschrijdt in de zoektocht naar waarheid. Nordic Crime voor de liefhebbers van Lars Kepler en The Killing.

Dettagli

Generi Gialli Noir e Avventura » Legal thriller e thriller politico , Romanzi e Letterature » Legal, Thriller e Spionaggio

Editore Xander Uitgevers B.v.

Formato Ebook con Adobe DRM

Pubblicato 06/06/2013

Lingua Olandese

EAN-13 9789401601207

0 recensioni dei lettori  media voto 0  su  5

Scrivi una recensione per "Engelwater"

Engelwater
 

Accedi o Registrati  per aggiungere una recensione

usa questo box per dare una valutazione all'articolo: leggi le linee guida
torna su Torna in cima